Edufórum v Kladně
Ve středu 13. května jsem měl možnost zúčastnit se setkání Edufórum na Gymnáziu Kladno.
Atmosféra celé akce byla velmi přátelská, otevřená a inspirativní. Bylo příjemné vidět tolik lidí, kterým záleží na vzdělávání, talentovaných mladých lidech a budoucnosti našeho regionu.
Jsem přesvědčený, že právě podobná setkání mají smysl. Nejen kvůli sdílení zkušeností, ale hlavně proto, že propojují lidi, kteří chtějí posouvat školství i veřejný prostor správným směrem.
Velké poděkování patří panu řediteli Lukáši Eichenmannovi, který podobné akce pořádá a dlouhodobě usiluje o modernizaci školy. Je vidět, že vedení školy má jasnou vizi a chuť vytvářet kvalitní prostředí pro studenty i učitele.
